Spotkanie w górskiej scenerii

Spotkanie w górskiej scenerii

Świąteczna powieść o miłości

“Grudzień drugich szans” to powieść dla miłośników zimowego nastroju, świątecznego klimatu i romantycznych historii o rodzącym się, głębokim uczuciu. Ogrzeje czytelników lubiących spędzać wieczory w domowych pieleszach, w oczekiwaniu na świąteczne spotkania z bliskimi. Jeśli lubisz powieści o miłości, w których nie wszystko jest takie, jak na pozór się wydaje, “Grudzień drugich szans” jest książką dla Ciebie.

Czas trudnych zmian

Dla wielu z nas czas dorastania był okresem swobody, zabawy z przyjaciółmi, ale też trudnych sytuacji i decyzji. Podobnie było w przypadku Klaudii – popularnej młodej kobiety, która swój wolny czas spędza na imprezach i zakupach. Jako nastolatka nie była popularną w towarzystwie osobą. Wyśmiewana z powodu swojego wyglądu, borykała się z brakiem akceptacji rówieśników. Chcąc odmienić swoją sytuację, zrezygnowała z dotychczasowego wizerunku, stylu bycia i przyjaźni, choć ta ostatnia była dla niej najważniejsza. Przez kolejne lata odchorowała brak towarzystwa swojego przyjaciela, Filipa. Nauczyła się trzymać z daleka od nieatrakcyjnego, nieśmiałego oraz zafascynowanego komputerami i popkulturą chłopaka. Nawet teraz, kiedy oboje byli już dorośli, unikała go, choć łączyła ich ta sama firma. Nie chciała pamiętać o dawnych latach.

Zaskakujący zwrot akcji

Koniec roku zbliżał się nieubłaganie. Nadchodził czas świątecznego odpoczynku i przygotowywań do zabawy sylwestrowej. Klaudia czekała na ten okres z wytęsknieniem. Tym większe było jej zdziwienie, gdy okazało się, że będzie musiała spędzić go z Filipem. Szef wysyłał ich dwójkę do Zakopanego, gdzie wspólnymi siłami mieli uporać się z badaniem trendów w góralskich restauracjach. Nagła zmiana planów na ten wyjątkowy w roku czas i przydzielone przez szefa towarzystwo, wzbudziło w Klaudii wściekłość. Dziewczyna postanawia zagryźć zęby i zmusić się do wyjazdu, jednak nie jest z niego zadowolona. Czy słusznie? Wspólna praca nad zleconym zadaniem, odsłania przed Klaudią, jak bardzo myliła się co do Filipa. Czy spotkanie w górskiej scenerii i poznawanie się na nowo,otworzy przed dawnymi znajomymi szansę na miłość?

Autorką powieści jest Anna Langner, która słynie z gorących romansów, a nawet została okrzyknięta ich mistrzynią. W powieści “Grudzień drugich szans” porusza wątki odkrywania siebie, dorastania, przyjaźni oraz friends to lovers. Spotkanie z bohaterami powieści będzie dla czytelnika nie tylko odkryciem interesujących postaci i poznaniem wciągającej historii, ale także podróżą wgłąb siebie pełną uśmiechów i wzruszeń.