Webcast EY: Ataki phishingowe, 22.06

Informacje o atakach pshishingowych od dawna pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Pomimo, że nie jest to nowa forma działań hakerów, specjaliści informują o wzroście liczby przypadków w obliczu pandemii COVID-19. Zachowanie czujności i podnoszenie świadomości w firmie może pomóc skutecznie przeciwdziałać tego typu zagrożeniom.

Zaawansowane systemy IT potrafią wykryć i zatrzymać większość różnorodnych ataków. Prawdziwy problem stanowią jednak bardziej skomplikowane schematy, które mogą trafiać w słaby punkt. Świadomość tych zagrożeń oraz przeprowadzanie głębokich analiz przypadków ataków phishingowych powinno być priorytetem w każdej organizacji. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, korzystamy z komunikacji elektronicznej, co wiąże się z tym, że jesteśmy częściej narażeni na tego typu niebezpieczeństwa.

Celem webcastu jest dostarczenie kluczowych informacji na temat rozpoznawania niektórych zabiegów socjotechnicznych używanych przy atakach. Dodatkowo pokażemy jak rozpoznawać potencjalnie szkodliwe wiadomości e-mail, tak aby uniknąć strat w organizacji i przeciwdziałać nieuczciwym praktykom.

Zaproszenie jest adresowane do compliance oficerów, działów prawnych, członków zarządów, audytorów wewnętrznych, dyrektorów finansowych, głównych księgowych oraz przedstawicieli służb finansowo-księgowych.

Transmisja prowadzona będzie w języku angielskim.

Data: 22 czerwca 2020r., godz: 13:00